10m 100 RGB LED Luči Niz Bluetooth, združljiva APP Nadzor Sinhronizacija Glasbe, Luči, Okraski za Božično Drevo Luči Odlikovanja

€17.55 €29.24
( 0 Ocene )

Sku:
  • m107654
Oznake:
  • arborbol božični luči, božično drevo magnolija, balwanki božično drevo, tablo božični luči, marmor božično drevo, božični luči na prostem 2x1 5, luxery božični luči, fdh božični luči, led luči 5050 glasbe, rgb praznik luči

Značilnosti:

Programabilni Design: izberete lahko vnaprej pripravljenih svetlobe modelov in animacij iz app ali celo program svoje zasnove za tekmo svoje najljubše športne ekipe barv in edinstven animacije, in še več.

App-Nadzorovano: Vse luči, se lahko daljinsko upravlja z aplikacijo.

Hitra Namestitev: namestitev je zelo enostavna in traja le trenutek, zahvaljujoč Bluetooth, združljiva seznanjanje.WiFi Povezave.Lučke lahko nastavite z lokalno dom/pisarna WiFi, tako da vam ni treba, da vzpostavite povezavo vsakič, ko uporabite luč.

Vremensko: izdelki so IP44 zaščito, zaradi česar so kot nalašč za notranjo in zunanjo uporabo.

Tudi kupil ta izdelek

1m10LED RGB Barvna LED Niz Luči Božič Poroka Doma Stranka Dekoracijo darilo Božično Drevo Okraski za novoletno Dekor
€1.96 €4.90

Napajanje:2Pcs * CR2032 baterije (vključene) Material: bakrene žice & PVC Dolžina: 1 M Razdalje Med 2 Led : 10 CM (4-Palčni) Led količina: 10leds način : O(stalno na); IZKLJUČENO Je nepremočljiva: Yes, baterije polje shoulded biti zaščiteni, tudi če se uporabljajo v deževne dni napajalna napetost:

LED Vila Lučka Vrtno zabavo Božični Luči 2m Led Zavese Niz Garland Romantično Razsvetljavo na Prostem Poroka Dekoracija
€15.72 €23.81

LED Vila Lučka Vrtno zabavo Božični Luči 2m Led Zavese Niz Garland Romantično Razsvetljavo na Prostem Poroka Dekoracija Značilnosti: Praznik luči lahko enostavno zgraditi festival ali stranke počutijo si želim. Kot nalašč, da okrasite svojo hišo, sobo, vrt, drevesa,

Božič Polaris Zavesa Svetlobe LED Niz Led Grland Božično Dekoracijo za Dom Božič Ornament Navidad 2021 Novo Leto EU Plug
€16.29 €24.67

Božič Polaris Zavesa Svetlobe LED Niz Led Grland Božično Dekoracijo za Dom Božič Ornament Navidad 2021 Novo Leto EU Plug Značilnosti: Pogosto uporablja v Primerih: bar, hotel, sobo, vrt, trg, ulica, garaže, avtomobil, motorno kolo, izdelek znake in festival razsvetljavo... Enostaven

LED Simulacije Drevo, Veja Luči Niz Noč Lučka Doma Spalnica 20 Žarnice baterijsko Okraski za Božično zabavo v Zaprtih prostorih
€2.40 €5.33

Specifikacija 1) blagovna Znamka: LANFU-STORE001. 2) Postavke Ime: Drevesne Veje Svetlobe. 3) Tehnični Parametri: 5 palice 20LEDs. 4) način Nadzora: Stikalo. 5) Teža: 70 g. 6) Funkcija: STALNO NA. 7) Material: Bakrene Žice + LED Luči+ ABS +

Počitniška Vila Razsvetljavo 2m 2leds Santa Snežinka Led Luči Niz Božično Drevo Okraski za Dom Navidad Dekor Garland Baterije
€3.65 €6.08

Izdelek : Božič LED barva svetlobe niz Material : plastika Svetloba Velikost : 2m 20leds Vhodna napetost : DC 6V Napajanje :3AA baterije (niso vključene baterije) Značilnost :100% čisto nov Priložnosti :dom deocr,božični luči,počitnice, za razsvetljavo,poroko,Božič

Nova Božič LED Garland 2m 20 led Luči Niz Baterije Pravljice Niz Luči svate Xmas Tree Bell Dekoracijo
€8.06 €14.66

Nova Božič LED Garland 2m 20 led Luči Niz Baterije Pravljice Niz Luči svate Xmas Tree Bell Dekoracijo ime: Vir svetlobe: Božični luči Preklop vrsta: ON/OFF Svetilka barva: toplo bela svetloba Shell barve: zlata, Napajanje: 3*AA baterije (niso vključene) Napetost:

5M 10M 20M Niz LED Luči, Srebrna Žica Božični Venci Festoon Led Pravljice Svetlobe, Božični Okraski za Dom, Soba Drevo
€1.95 €2.78

Vila Luči, božični luči zunanji usb powered Niz Luči 8 Načini Daljinskega upravljalnika garland LEDchristmas okraski za dom Nakup pozornost Obstajajo 2 vrste izdelkov: 1: usb + daljinski upravljalnik 2: Samo usb vtič Ni baterije, vključene

LED luči niz PVC plastike rose žogo Festival poroko dvorišče bar dekoracija žarnice
€27.98

Značilnosti: poroka festivalov ozadje postavitev, domače dvorišče, koncert, bar, stranka, stolpnica, open-air kvadrat, nakupovalno središče okno, klub, KTV plesišču, gledališče fazi in tako naprej, tako dolgo, kot si želite, bo za vas Bi plemenito in luksuzni oddih, romantični in toplo

LED Niz Luči Pravljice Garland Božič 10/30/50/80 Prostem Doma Stranka Poroko 8 Načini, S Pomnilniško funkcijo Svetlobe Dekoracijo
€10.98 €15.92

LED Niz Luči Pravljice Garland Božič 10/30/50/80 Prostem Doma Stranka Poroko 8 Načini, S Pomnilniško funkcijo Svetlobe Dekoracijo Specifikacija: ●Kabel Barva: Zelena barva ●Oddaja Barva: Toplo Bela & Multicolor ●Načini: 8 načini( Kombinacija, V Valovih,

220V EU Plug LED, ki Želijo Žogo Zavese Niz Luči Božič Pravljica Luči Garland za Sobo, Spalnico svate Vrt Dekor
€19.39 €28.09

220V EU Plug LED, ki Želijo Žogo Zavese Niz Luči Božič Pravljica Luči Garland za Sobo, Spalnico svate Vrt Dekor Značilnosti: 1.Narejen iz materiala premije, je trajen, za dolgo uporabo. 2.Lahko ustvarite sprostite, toplo vzdušje in da pravljice prostor za vas. 3.Nizko

20LED Božični Zvon Niz Luči Dekor Božič Drevo Okraski, Kroglice, LED Garland Počitnice Pravljice, Luči, Okraski za Novo Leto, Darila H
€10.48 €19.06

20LED Božični Zvon Niz Luči Dekor Božič Drevo Okraski, Kroglice, LED Garland Počitnice Pravljice, Luči, Okraski za Novo Leto, Darila Dom

Solar Powered 3,5 M 96 LED Ledenica Niz Luči Nepremočljiva Zavese Pravljice Božično Razsvetljavo za Spalnico, Teraso, Vrt, Dvorišče
€20.77 €29.66

Specifikacija 【Sončno energijo&Nadgrajeno】 Naš Močan,Velik in Visoko Gostoto solarnimi z 1200mAH Baterijo, kar pomeni, da bo polno napolnjena hitro in prinašajo super svetlost, ko ga boste uporabili.In to lahko vodi razsvetljava za 12 ur na noč, če so sončne celice absorbira dovolj

SPLEVISI 12V LED Pravljice Luči Bakrene Žice Niz Božično Garland Dekoracijo Za Dom, Vrt, Drevesa Steet Prostem Dekor
€6.88

Morda Tudi Všeč Mini in umetniškega videza, je enostaven za prevoz.Z multi barvne svetlobe, izgleda zelo lepo v noč.Nizko porabo energije, varno in zanesljivo.Plug obliko, je bolj priročen za uporabo.To je lahko dal ali obesijo na stene, okna, vrata, tla, stropi, trave, božična drevesa

RGB Pravljice Niz Led Luči Aplikacijo Bluetooth 20M 200LED Zaprtih prostorih/na Prostem Nepremočljiva USB Barva Spreminja, Glasba Niz Luči z Daljinskim upravljalnikom
€11.77 €15.69

Opomba: izdelek lahko samo sinhronizirana z eno barvo, preko mobilne APLIKACIJE, in 16 milijonov barv, lahko izberete!Sistema Android, Apple sistem je skupno, APP jezik se lahko samodejno prilagaja glede na mobilni telefon sistem, podpirajo večino Evropskih in Ameriških jezikov. Če želite,

Novi luči niz LED barva svetlobe, festival dekoracijo nogavice lahka niz stranka osvetlitev prostora
€27.98

1m 10led Plastike Baterije ( niso vključeni ) Dostava ladje, ki jih EMS, DHL,FEDEX, Kitajska Post air mail, Kitajska Post zraka parcel in drugih poti. DHL dostava običajno traja 3-7 delovnih dni EMS dostava ponavadi traja 8-12 delovnih dni FEDEX dostava

3m Garland Led Pravljice Luči Niz Festoon Zavese LED Lučka za Daljinsko upravljanje USB Božični Dekor za Dom Božični Luči Navidad
€2.45 €3.50

3m LED Pravljice Luči Garland Zavese Lučka za Daljinsko upravljanje USB Niz Luči garland na oknu Božični Okraski za Dom Specifikacije: Ime Izdelka:Led Srebrna Bakrene Žice Zavesa Svetlobe Material: Plastika+Srebro Bakrene Žice Velikost: Širina: 3 m * Višina: 3

2021 Nove LED, ki Želijo Steklenico Niz Luči baterijsko Božično Drevo Žarnice Pravljice Garland Luči za Stranke Počitnice Dekoracijo
€10.60 €13.77

2021 Nove LED, ki Želijo Steklenico Niz Luči baterijsko Božično Drevo Žarnice Pravljice Garland Luči za Stranke Počitnice Dekoracijo Specifikacija: Ime izdelka: LED Žarnice niz svetlobe Material: PE Barva svetlobe:toplo bela Dolžina: 1,8 M Število

10M 100led USB na Prostem Led Pravljice Bakreno Žico Niz Luči Božič Festival svate Garland Počitnice Razsvetljavo
€3.28

10M 100led USB na Prostem Led Pravljice Bakreno Žico Niz Luči Božič Festival svate Garland Počitnice Razsvetljavo Parametri: Vir svetlobe tip: led Napetost: 5 (V) Moč: 5w lumnov L: 100lm Temperatura barve: topla svetloba / bela svetloba Odporen na

LED Niz Luči, Božični Okraski, Daljinski upravljalnik, USB, Poroka Garland Zavese 3M Lučka Počitnice Za Spalnice Žarnice na Prostem Pravljice
€4.53 €7.55

100 200 300 IN 600 LED Pravljice Niz Luči, Zavese Okno Poroka Stranka Dekor Daljavo V/na Prostem *Če bi se manj kot 5 evrov, bomo uporabili majhen paket logistike za dostavo (št sledenje podatkov) OPIS IZDELKA Bakrene Žice Oblikovanje in USB Napajanje (Brez Vtiča)- baker zavese

Festoon Garland Niz Led Luči Dekor za Brithday Poroko Balkon Noč Svetlobe Razsvetljave v Zaprtih prostorih 5M 10M Powered by USB Baterija
€2.82 €4.62

Značilnosti: *Visoka svetilnost, nizka poraba energije *Zunanjo in notranjo dekoracijo svetlobe *Iz visoko kakovostnega materiala, trajno za vsakodnevno uporabo *Zelo nizko toplotno ustvarjanje, poleg varčevanja moč svetlobe *Energetsko varčne in okolju prijazne. *Dolga